O NÁS

    Divize Úklidové techniky společnosti SVING s.r.o., která provozuje tento eshop, byla od roku 2003 do roku 2011 autorizovaným dealerem strojů značky TENNANT. V roce 2011 jsme rozšířili portfólio mycích strojů o značku EUREKA a NILFISK, které svou vyspělou technikou a robustní konstrukcí jistě zaujme mnoho našich stávajících, ale i nových zákazníků.  Naši zákazníci zde najdou velký výběr spolehlivých úklidových strojů, pro které zajišťujeme prodej či servis. Hlavní skupinou jsou úklidové stroje značek EUREKA, NILFISK a TENNANT .

    Pro venkovní úklid a správu zeleně  dovážíme venkovní zametáky a nástavby zahradních traktorů od německé společnosti TIELBÜRGER a dále zastupujeme výrobce robustních zahradních traktorů – společnost WISCONSIN.

    Nabízíme také základní spotřební materiál jako jsou stěrky a kartáče pro tyto značky: Cleanfix, Eureka, Fimap, Fiorentini, Ghibli, Hako, Lavor, Nilfisk, Taski, Tennant, Wetrok. Tento spotřební materiál nabízíme za bezkonkurenční ceny, jelikož jsme oficiálními distributory světových výrobců pro ČR a SR. Neváhejte u nás poptat ceny tohoto sortimentu, budete příjemně překvapeni.

    Spolu s doprovodnými programy úklidových vozíků, speciální čistící chemie a hygienických profesionálních výrobků tak zabezpečuje kompletní dodávky úklidovým firmám v Čechách i na Slovensku. 

    K základu našeho obchodního vztahu s našimi zákazníky patří záruční i pozáruční servis s možností zapůjčení náhradního stroje, nejen po dobu opravy. Naším cílem je zajištění kvalitní technické podpory na profesionální úrovni.